Сила, що діє на більший поршень площею 0,04 м2 дорівнює 10кН. Обчисліть силу, яка діє на менший

поршень, якщо його площа 20 см2 СРОЧНООООО!!! ДАМ 50 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Шалаев Никита.

Ответ: 500Н.

Объяснение: F1/S1=F2/S2;

F1=F2*S1/S2=10000*20/400=500Н.