СРОЧНО ДАЮ 25 БАЛЛОВ 4. Tіло вільно падає з висоти 60 м. На якій висоті кінетична енергія тіла у

два рази більшою за потенціальну ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Буркова Поля.

Відповідь:

Згідно із законом збереження енергії m * g * H = Ek + Ep За умовою завдання Ep = Ek / 2 m * g * H = 2 * Ep + Ep m * g * H = 3 * Ep = 3 * m * g * hh = H / 3 = 60/3 = 20 м