Визначте роботу струму, якщо крізь провідник, що перебуває під напругою 30 В, пройшло 75 Кл

електрики

Ответы на вопрос

Отвечает Воронина Лиза.

Дано:

U=30B

q=75 Кл

Знайти:

A-?

A=U*q=30B*75Кл=2250Дж=2.25кДж

Отвечает Михайлова Соня.

f Ответ:

Объяснение:

Дано:

U = 30 B

q = 75 Кл

A = ?

Решение:

1)A = U×q = 30 B×75 Кл = 2250 Дж