Автомобіль почав свій рух по прямому шляху спочатку з прискоренням 5 м/c^2, потім рівномірно і,

нарешті, сповільнюючись з таким же прискоренням, зупинився. Весь час руху тривав 25 с. Середня швидкість за цей час була 72 км/год. Визначити час рівномірного руху автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Швецов Степан.

Ответ:

Я так понимаю, машина затормозила за 5 с, проехав 25 м.

Тогда

если v(0x)=10 м/с,

то

s(x)=v(0x)t+0,5at^2

25=10*5+0,5a*5^2

50+12,5a=25

12,5a=-25

a(x)=-2 м/с^2

ОТВЕТ: модуль - 2 м/с^2, проекция - -2 м/с^2