До нерухомого тіла масою 20кг приклали постійну силу 60Н. Який шлях пройде це тіло за 12с. Будь

ласка запишіть так щоб було ясно, що дано а що розв'язування.

Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Настя.

Ответ:

216 (м)

Объяснение:

а = F/m

a= 60/20 = 3 (м/с^2)

S = at^2/2

S= 3*144/2 = 216 (м)