скількі сталі взятої при температурі плавлення можна розплавити спалюючи 500 л бензину якщо ККД

печі 40%?​

Ответы на вопрос

Отвечает Елеусизов Нурсат.

Ответ:

Дано:

Q = 126 кДж = 0,126 МДж

q = 0,180 МДж/кг

_____________________

m = ?

Q = m·q

m = Q / q = 0,180/0,126 ≈ 1,43 кг

Объяснение: