СРОЧНО!!!!!! ДАЮ 50 БАЛЛОВ!!!!!! 1.Який тиск чинить на дорогу автомобіль, якщо його маса

становить 1,5 т, а площа дотику кожного колеса з дорогою - 900 см^2.

Ответы на вопрос

Отвечает Бахшиев Артем.

Ответ:

Дано:

m-1.5 т

S-900cм² ×4

g-10H/кг

Объяснение:

1) m-1.5т= 1500 кг

S = 900cm²× 4 =3600cm²=36 m²

2)F=mg

1500 кг × 10H/кг =15000 Н

3)p-F/s

15000/36m²=416.6H/м²= 416.6 Па