Срочнооо!!!!46балов Знайти загальний опір резисторів, що з’єднані один раз послідовно; другий раз

- паралельно, якщо опори кожного з резисторів мають такі значення: 2 ом, 4Ом, 6 Ом

Ответы на вопрос

Отвечает Горбач Кристина.

Ответ:

Объяснение:

последовательно

R = R1+R2+R3 = 2+4+6 = 12 Ом

параллельно

R = R1*R2*R3 / ((R1*R2) + (R2*R3) + (R1*R3)) = 2*4*6 / ((2*4) + (4*6) + (2*6)) =

== 1.1 Ом