ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! Електричний паяльник, який розрахований на потужність 80 Вт, у робочому

стані має опір 605 Ом. За якої напруги на полюсах джерела струму паяльник матиме номінальну потужність?

Ответы на вопрос

Отвечает Шнек Стас.

Ответ:

200 Вольт

Вариант 1

Формула:

P=U^2/R

U^2=P*R

Решение:

U=√(P*R)=√(80*605)= 220 Вольт

Вариант 2

Формула:

P=U×I

I=U/R

P=U×U/R=U²/R

U=√PR

Решение:

U=√605×80=√48400=220B