Обчисліть об’єм тіла повністю зануреного у воду , якщо на нього діє виштовхувальна сила 720 Н.

Густина води 1000 к/м3, g=9,8H/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Аврамков Олег.

Ответ:

Сила Архімеда:

F=ρgV

V=F/ρg

V=720/9800=0.07347 m³