2 кола мають внутрішні дотик радіус більшого кола 7 сантиметрів знайдіть радіус меншого кола якщо

відстань між центрами 5 см

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Дарья.

Ответ:

r=2см

Объяснение:

OO1=5см расстояние между центрами.

R=7см радиус большого круга

r=?

Решение

R-r=OO1

7-r=5

r=7-5

r=2см