Три однакових резистори опорами по 15 Ом кожний з'єднанні паралельно. Визначте опір цієї ділянки

кола

Ответы на вопрос

Отвечает Болатаев Александр.

Відповідь:

5 ом

Пояснення:

1/Rзаг=1/R1+1/R2+1/R3=3/15=1/5

Rзаг=5 Ом