Тіло кинуто вертикально вгору з швидкістю 100 м/с. Визначте висоту і час піднімання тіла ​


Ответы на вопрос

Отвечает Mironenko Marina.

Ответ:

Висота Н=500 м

Час t=10с

Объяснение:

Кинцева швидкисть:

                                                V=V₀-gt;

так як кинцева швидкисть рівна 0 маємо:

                                                 0=V₀-gt,

                                   t=V₀/g=100/10=10 секунд

Час підйому дорівнює часу падіння, тому:

                              H=gt²/2=(10*10²)/2=500 метрів.