Яку кількість теплоти отримує двигун за 1 год, якщо його ККД 14%, а потужність двигуна становить

2 кВт?

Ответы на вопрос

Отвечает Воловик Владислав.

Ответ:

6,2 МДж

Объяснение:

Q=N*t=2000*3600=7,2 МЛж

Q1=Q*(1-0,14)=7,2*0,84=6,2 МЛж