Визначте масу тіла, що створює на підлогу тиск 2500 Па. Площа опори тіла дорівнює 250 см2​


Ответы на вопрос

Отвечает Ващенко Вадим.

Дано:

P = 2500 Па

S = 250 см³= 0,00025 м³

g = 10 H/кг

Знайти:

m - ?

Розв'язання:

P = F/S

F = mg

P = mg/S

m = g/PS

m = 10/2500 · 0,00025 = 16 кг

Відповідь: m = 16 кг