Учень масою 62кг здійснює стрибок у висоту. Сила тяжіння що діє на нього під час стрибка приблизно

дорівнює.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ицкова Диана.

Ответ:

м=62кг

Fтяжіння=м*g=62*9.8=607, 6

g=9.8