тіло з масою 800 г отримане під водою витісняє 500 г води. спливе це тіло чи потоне якщо його

відпустити

Ответы на вопрос

Отвечает Кагарманова Камила.

Ответ:

Потоне FA меньше Fт

Объяснение:

FA=pVg=0,5*10=5Н

pV=0,5 кг маса води що витиснена

Fт=m*g=0,8*10=8 H