визначте силу струму в електричній лампі якщо опір нитки розжарювання дорівнює 20 ОМ а напруга 4,5

Ом

Ответы на вопрос

Отвечает Баженова Екатерина.

Ответ:

0,225 A

Объяснение:

I=U/R=4,5/20=0,225 A