Тіло рухається вздовж осі ОХ під дією постійної сили 95Н. Координата тіла змінюється за законом

х=17+6t+5t2. Якою є маса тіла?

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёв Андрей.

Ответ:

Объяснение:

F = 95Н

X=17+6t+5t^2

m = ?

найдем ускорение как вторую производную по времени

V = 6+10t

a = 10 м/с^2

найдем массу

m = F/a = 95 / 10 = 9.5 кг