1. На будівельному майданчику два однакових бетонних блоки було підняте на висоту 12 м (перший

блок) і 18 м (другий блок). Порівняйте потенціальні енергії відносно поверхні землі піднятих блоків. (1 бал)

Ответы на вопрос

Отвечает Серокурова Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

h1 = 12 м

h2 = 18 м

m1=m2=m

g=10 м/с^2

________________

E2/E1 = ?

E1 = m*g*h1

E2 = m*g*h2

E2/E1 = m*g*h2 / m*g*h1 = h2/h1 = 18/12 = 1.5 раза (потенциальная энергия второго блока больше)