По поверхні столу тягнуть з постійною швидкістю брусок. При цьому прикладають силу 8 Н. Який час

рухався брусок, маючи швидкість 0,1 м/с, якщо була виконана робота 16 Дж? (Відповідь запишіть у секундах, вказавши тільки число ) ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Караченцева Юлия.

Ответ:

t = 20 секунд

Объяснение:

A=F*S - формула механічної роботи

А - робота (це 16 Дж)

F - сила, яку приклали для здійснення роботи ( 8 Н)

S - пройдений шлях ( шлях, який подолало тіло, нам не відома ця величина)

S=V*t

Тепер вставимо в ф-мулу мех. роботи замість S добуток швидкості та часу, на виході отримуємо таку формулу

A=F*V*t

Тепер, щоб знайти час, треба просто "перевернути" вище вказану формулу

t=A/F*V

Обчислюємо:

t = 16Дж / 8Н * 0,1м/с = 20с