3аранее спасибо. Два провідники мають електричний опір 3 та 6 Ом. На скільки електричний опір

послідовно з’єднаних провідників більший ніж електричний опір при паралельному з’єднанні цих провідників?

Ответы на вопрос

Отвечает Рогачков Макс.

Ответ:

На 7

Объяснение:

R(послідовне) = 3 + 6 = 9

R(паралельне) = (3 * 6)/(3 + 6) = 2

різниця = R(послідовне) - R(паралельне) = 7