Який тиск чинить на підлогу хлопчик 52 кг якщо площа підошв його взуття дорівнює 400см²​


Ответы на вопрос

Отвечает Маликова Дарья.

Відповідь:

P=F/S  F=m*g

F= 52кг*9.8Н/кг=52Н

P= 52H/0.04м2=2.8Па

Пояснення: