1)Розвязати рівняння: а)5х-6=12-х б) 0,8(4х+5)=- 3,2 в) 9х-3=4(2х-1)2) Розвязати задачу" В одному

ящику було в 7 разів більше апельсинів , ніж у другому.Коли з першого взяли 38 апельсинів, а з другого взяли 14, то в другому залишилося на 78 апельсинів менше, ніж у першому.Скільки апельсинів було в кожному ящику спочатку ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лаптева Карина.

Пошаговое объяснение:

1) 5x – 6 = 12 – x

5x + x = 12 + 6

6x = 18 | ÷ 6

x = 3

0,8 (4x + 5) = – 3,2

3,2x + 4 = – 3,2

3,2x = – 3,2 – 4

3,2x = – 7,2 | ÷ 3,2

x = –2,25

9x – 3 = 4 (2x – 1)

9x – 3 = 8x – 4

9x – 8x = – 4 + 3

x = – 1