Опір чотирьох однакових ламп, з'єднаних паралельно, дорівнює 75 Ом. Чому дорівнює опір однієї

лампи? Срочно нужен ответ​

Ответы на вопрос

Отвечает Түйкенова Асылай.

Ответ:

Объяснение:

n = 4

Rob = 75 Ом

R = ?

R = Rob*n = 75*4 = 300 Ом