Показ вольтметра, приєднаного до електричної лампи розжарювання, дорівнює 120 В, а амперметр,

приєднаний до лампи, показує 0, 5 А. Чому дорівнює опір лампи? Накресліть схему вмикання лампи, вольтметра і амперметра.

Ответы на вопрос

Отвечает Бойкова Алина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:       | Розв'язання
U = 120 В | За законом Ома: I = U/R. Тоді:
I = 0.5 А   | R = U/I = 120/0.5 = 60 Ом
________|

R = ?         |

Схему прикріпив у фотографії