знайдіть, яку кількість енергії витрачає електрична лампочка, потужність якої 100 Ви за 20 днів,

якщо вона світиться 5 годин за добу

Ответы на вопрос

Отвечает Аракелян Аня.

Ответ:

36*10^6 Дж

Объяснение:

Е=Nt=100*20*5*3600=36*10^6Дж