Знайдіть яку кількість енергії витрачає електрична лампочка потужність якої 40 вт за 30 днів​


Ответы на вопрос

Отвечает Заварзина Эвелина.

Дано: мощность Р=40 Вт; t=30*24*3600 c; E-?

E=P*t

E=40*30*24*3600=103680000Дж=103,68 МДж. Мегаджоули. Мега - миллион.

Работа тока.

ИЛИ

Е=40*30*24=28800 Вт*час=28,8 кВт*час.

Это показывает счётчик.