Обчисліть кінетичну енергію вертольота масою 3,2 т, який рухається зі швидкістю 170 км/год.


Ответы на вопрос

Отвечает Маргус Илья.

Ответ:

Е кин=3,6 МДж

Объяснение:

Е кин=0,5*m*V^2=0,5*3200*(170/3,6)^2=

3,6 МДж