знайти опір мідного провідника довжиною 500 метрів і площею поперечного перерізу 2 мм2. Яка напруга

на кінцях цього провідника, якщо в ньому тече сила струму 3А

Ответы на вопрос

Отвечает Семисотнова Ульяна.

Ответ:

12,75 В

Объяснение:

R=ρl/S, где: ρ-удельное сопротивление; l-длина проводника; S-площадь поперечного сечения.

R=0,017*500/2=4,25 Ом.

По закону Ома: U=I*R=3*4,25=12,75В