3)Яку роботу треба виконати, щоб підняти у воді камінь масою Зкг об'ємом 0,5дм3 на висоту 8м ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Галичев Артем.

Ответ:

A=(m*g-p*V*g)*h=(3*10-1000*1,2*10^-3*10)*4=72 Дж

Объяснение: