Три резистори опорами 1 , 2 і 4 Ом з'єднано паралельно .Який загальний опір цього з'єднання

резисторів

Ответы на вопрос

Отвечает Maksymenko Viktoria.

Ответ:

= 1*2*4/(1*2+1*4+2*4)= 8/14=4/7 Ом