Яку потужність людина розвиває при ходьбі, якщо за 1 ч 45 хв вона робить 10000 кроків та за кожний

крок здійснює 40 Дж роботи?

Ответы на вопрос

Отвечает Клишина Настя.

Ответ:

Классическая задача.

n=10000.

A1=40 Дж.

t=1.75 Часа=3600+(3/4)*3600=6300 с

Aобщее=n*A1=40000 Дж

P=Aобщее/t=~6,35 Вт