Визначити довжину ребра свинцевого куба, якщо рухаючись зі швидкістю 30 см/хв, він має кінетичну

енергію 0,2 кДж.

Ответы на вопрос

Отвечает Есикова Алина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V = 30 см / мин = 0,005 м/с

Eк = 0,2 кДж = 200 Дж

ρ = 11 300 кг/м³ - плотность свинца

_____________________

a - ?

1)

Массу находим из формулы кинетической энергии:

Eк = m·V²/2

m = 2·Eк / V² = 2·200 / 0,05² ≈ 16·10⁶ кг

2)

Объем куба:

V = m / ρ = 16·10⁶ / 11 300 ≈ 1415 м³

3)

Ребро куба:

a = ∛ (1415) ≈ 11 м