через розчин електроліту протікає постійний струм силою 4а який розряд переносять додатні йони до

катоду за дві секунди​

Ответы на вопрос

Отвечает Сухар Зоряна.

Ответ:

Объяснение:

I = 4A

t= 2c

q=?

q = I*t = 4*2 = 8 Кулон