1.На тіло діють дві сили: вертикально вгору сила 3 Н та вертикально вниз сила 5 Н. Знайдіть

рівнодійну. Куди буде направлена рівнодійна? 2.Яка сила тяжіння діє на суцільне мідне тіло об’ємом 343 см3? Вважайте g=10 Н/кг, густина міді 8900 кг/м3. 3.У посудині міститься 20 дм3 рідини. Яка густина цієї рідини, якщо на рідину діє сила тяжіння 160 Н? Вважайте g=10 Н/кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

Объяснение:

1)

по правилу сложения векторов

F = F2 - F1 = 5-3 = 2 H (сила направлена в сторону большей силы F2 = 5H)

2)

V= 343 см^3 = 0.000343 м^3

g=10 Н/кг

p= 8900 кг/м^3

F = ?

F= m*g = p*V*g = 8900*0.000343*10 == 30.5 H

3)

V =  20 дм^3 = 0.02м^3

F =  160 Н

g=10 Н/кг

p = ?

F= m*g = p*V*g

p = F / (V*g) = 160 / (0.2*10) = 80 кг/м^3

(возможна ошибка в условии, должно получиться 800 кг/м^3 )