Загальний опір двох однакових лампочок, з'єднаних паралельно, дорівнює 10 Ом. Який опір кожної

лампочки? *​

Ответы на вопрос

Отвечает Хитрых Боря.

Ответ:

R=2 Ом

Объяснение:

Rобщ=R*R/(R+R)=10 Ом

R=10*2=20 Ом