Загальний опір двох однакових лампочок, з'єднаних паралельно, дорівнює 10 Ом. Який опір кожної

лампочки? помогите пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Шенец Кристина.

Ответ:

Объяснение:

n =2

Rob = 10 Ом

R = ?

R = Rob*n = 10*2 = 20 Ом