Потужний баштовий кран може підняти вантаж масою 6 т. Якщо для підйому вантажу двигун крана

розвиває потужність30 кВт, то протягом якого часу вантаж буде піднято на висоту 14 м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Брюхов Роман.

Дано:

А = F* S  

h= S  

F= m*g  

F= 6000 кг* 10 Н/кг= 60000Н  

А= 60000Н* 14м= 840000 Дж  

N = A/t ⇒

⇒t= A/N  

t= 840000 Дж/ 30000 Вт= 28 c

Ответ: 28 с