ССССССРООООЧНОООООО!!!!!!! Залежність проєкції швидкості руху тіла від часу задано формулою v = 8

- 4t. Запишіть рівняння х = х(t) для цього руху. Уважати, що в початковий момент часу тфло перебувало в точці з координатою - 4 м *

Ответы на вопрос

Отвечает Чуприн Антон.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

Vx(t) = 8 - 4 t

X₀ = - 4 м

____________

X(t) - ?

Запишем уравнение в виде:

Vx(t) = V₀ + at

Отсюда следует:

V₀ = 8 м/с

а = - 4 м/с²

Далее, запишем уравнение движения в общем виде:

X(t) = X₀+V₀t + at²/2

Подставляем данные:

X(t) = -4 +8·t -4·t²/2

или:

X(t) = -4 + 8·t - 2·t²      (м)