Через блок перекинутий шнур, на кінцях якого висять два вантажі масами 50г та 75 г. Визначити

силу пружності, яка виникає в шнурі при русі цієї системи. Тертям в блоці знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Выков Анзор.

Ответ:

F=m₁g+m₂g=(m₁+m₂)g

F=10*(75+50)*10⁻³=1.25 H