Чи є число -2 коринем рівняння1)х+3=-1. 2) 4х=8срочно ​


Ответы на вопрос

Отвечает Куйбышев Александр.

Пошаговое объяснение:

1)x+3=-1

-2+3=-1

1=-1

Число - 2 не є коренням цього рівняння

2)4х=8

4*(-2)=8

-8=8

Чисдо - 2 не є коренням цього рівняння