Через нерухомий блок перекинуто шнур, на кінцях якого висять два вантажі з масами 2,5 кг і 1,5 кт.

Визначте силу пружності, що виникає в шнурі під час руху цієї системи, та прискорення вантажів. Тертям знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Калмагамбетова Арай.

Ответ:

18,75 H    2.5 м/с²

Объяснение:

m1=2.5 кг   m2=1.5 кг   T=?   a=?

===

m1*g - T=m1*a    ↓

+

T - m2*g=m2*a   ↑

---------------

a=g*(m1-m2)/(m1+m2)=10*(2.5-1.5)/(2.5+1.5)=2.5 м/с²

T=m2*(g+a)1.5*(10+2.5)=18.75 H

================================