Тіло кинули вертикально вгору зі швидкістю 30 м/с. На яку висоту підніметься це тіло?

СРОЧНО!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кияшкина Ленара.

V0=30 м/с

V1=0 м/с

g=10 м/с^2

h=?

h=\frac{V0^{2}+V1^{2}}{2g}=\frac{0^{2}+30^{2}}{2*10} =\frac{900}{20}=45

Ответ: 45  метров