визначте силу струму в резисторі, якшо напруга на його кінцях становить 12 В а опір резистора 0,6 к

Ом​

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Алисия.

Ответ:

Объяснение:

I=U/R=12/600=0,02 A