у цистерні було 200 л бензину першого дня продали 40% бензину, другого дня - 40% від того, що

залишилось після першого дня, а третього дня 25%, від того що залишилось після другого дня.скільки літрів бензину залишилось у цистерні​

Ответы на вопрос

Отвечает Белянкин Ян.

Ответ:

18 літрів

Пошаговое объяснение:

1. 200:100*40= 80(л)- продали 1 дня

2. 200-80=120( л)- залишилось після1 дня

3 120:100*40=48( л)- продали 2 дня

4.120-48=72( л)- залишилось після 2 дня

5. 72:100*25=18(л)- продали3 дня

6. 72-18=54(л)-залишилось у цистерні