Знайти видовження пружини жорсткістю 80 H/м, потенціальна енергія якої 300 Дж​


Ответы на вопрос

Отвечает Менский Лёша.

Ответ:

2,74 м

Объяснение:

k=80 Н/м    W=300 Дж     x=?

===

W=k*x²/2

x=√(2*W/k)=√(2*300/80)≈2.74 м

=================================