Срочно! За час 40 с в колі, що складається з трьох однакових провідників, з'єднаних паралельно і

включених в мережу, виділилося деяка кількість теплоти. За якийсь час виділиться така ж кількість теплоти, якщо провідники з'єднані послідовно?

Ответы на вопрос

Отвечает Kudabayeva Gulnaz.

Ответ:

54хв

Объяснение:

Дано:

Т1 = 40с

Решение:

Q = A = (U/ R^2) *T

R1 = R^3 / 3R^2 = R/3 - сопротивление всей системы при параллельном подключении

R2 = 3R - при последовательном

Q1 = 9T1*U / R^2

Q2 = T2*U / 9R^2

По условию Q1=Q2, поэтому

9T1*U / R^2 = T2*U / 9R^2

Сократим одинаковые величины:

9T1 = T2/9

T2 = 81*T1 = 81*40 =3240c = 54хв