У медичних цілях використовують 5 розчин йоду у спирті визначте масу ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кожевникова Мария.

Ответ:

m(р-ну)=100мл

w(йоду)= 5%

m-?

m(йоду)=100*5/100= 5 мл

m(спирту)=100-5=95мл