Кінетична енергія камінчика при ударі об землю 2,5 мДж. Визначте масу камінчика, якщо в момент

удару об землю його швидкість досягла 50 см/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Нурмухамедов Амир.

Объяснение:

Ek=m*v^2\2

m=2*E/v^2

m=2*2500000Дж/(50 м/с)^2= 2000кг